Banka İşlemleriKrediler

Findeks Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır ?

Findeks üyelik iptal etme işlemi nasıl yapılır? Findeks üyeliğinizi iptal ettirmek için hangi mail ve telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz?

Sitemiz kredihaberi.net adresinde daha önce açmış olduğumuz Findeks Kredi Notu Sorgulama konumuza birçok yorum geldi. Gelen bir yorumdan dolayı sizler için Findeks Üyelik iptalinin nasıl yapılacağı hususunda bir araştırma yapıyoruz findeks.com sitesi üzerinden. Siteyi incelediğimizde Üyelik iptali ile ilgili herhangi bir linkin olmadığı hususunu gördük

FİNDEKS İLETİŞİM adresine baktığımızdta da bu hususla yani Findeks üyelik iptal hususunda bir bilgi yok. Dileyen kişiler BURADAKİ iletişim linki ile mail atarak telefon numarası ve öneriniz yazan bölüme istediklerini yazarak firma ile mailleşebilir ve sorularını gönderebilirler. Bu yazılanlar haricinde Findeks’in bir telefon numarası var. 444 4 552 numaralı telefonu arayarak Üyelik İptali hususunda bilgi alabilirsiniz. Üyelik iptali ile ilgili bildiğiniz ve paylaşmanız gereken bir husus var ise, lütfen bu konunun altından bizlere görüş ve bilgi bildiriniz. Sizin durumunuzda olan kişilere doğru bilgi vermeniz açısından bilgilerinizi paylaşmanız da son derece önemlidir.

Findeks iletişime geçip buradan iptal başvurusu yaptıklarını ileten bir çok yorum mevcut internette. Şikayet var sitesinde de Findeks hakkındaki şikayetlerin bir çoğu üyelik iptaline yönelik. Firma bu şikayetleri çözüyor fakat iletişime geçmeniz gerekiyor. Kredi notu sorgulama işlemi sırasında oluşturacağınız üyeliği bu şekilde iptal edebilirsiniz.

Findeks İletişim Bilgileri

Mail Adresi: iletisim@findeks

Telefon: 444 4 552

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu